PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4376}
7,4 19 740
ocen
7,4 10 1 19740
7,1 14
ocen krytyków
Bullitt
powrót do forum filmu Bullitt

zasadnicze pytanie

ocenił(a) film na 4

czemu tych dwuch typow co przyszlo zabic goscia w hotelu go nie zabilo tylko postrzelilo !!? gosciu mial strzelbe co niedzwiedzia zabije w dwuch strzalach i nie zabil goscia w hotelu gdzie byl jeszcze z kims i nikt im nie przeszkadzal..wtf!?..Jest to kolejny film z cyklu "klasyk" ktory jest poprostu slaby..naprawde nie rozumiem ludzi ktorzy zachwycaja sie tym filmem w komentarzach i daja oceny 10,podobnie jak film chinatown(1974) ktory jest jeszcze gorszy niz bullitt tez jest oceniany przez "znawcow" za arcydzielo..a co do bullitta to akcja dluzy sie niesamowicie,zero jakiegokolwiek zaskoczenia(no chyba ze goscia ktory ucieka z samolotu i nagle biega po pasach startowych miedzy samolotami z bronia ktora iewiadomo skad ma bo przeciez byl w samolocie),szkoda gadac..jedyne co to dobrze oddany klimat san fransisco i poprostu klimat tamtych lat..daje 4 za ten klimat ale to i tak za duzo chyba jak na ten film

ocenił(a) film na 4
eingrad

Z tym zaskoczeniem to jednak troche przesadziles ale film rzeczywiscie slaby. Kuleje przede wszystkim fabuła pełna niedorzecznosci.
Jeśli ktoś tego filmu jeszcze nie ogladal to nie polecam. Nie dajcie sie zwiesc ocenom ludzi w komentarzach tak jak ja.

eingrad

racja. Idzcie obaj ogladac zlotopolskich - moga sie wam spodobac. A gdy dorosniecie i zrozumiecie, ze jednak nie zjedliscie wszystkich rozumow, to moze dotrze do was, ze to jednak dobry film byl.

ocenił(a) film na 4
kotbury

A kto to przyszedl po 2 latach ? pan maruda..

ocenił(a) film na 5
kotbury

dołączam się do tej dwójki. na końcu już mi się trochę ziewało. Pościg policyjny jest genialny ale reszta mocna kuleje moim zdaniem.

ocenił(a) film na 8
eingrad

Z kolei ja nie rozumiem ludzi, którzy nie potrafią pisać w języku polskim, a jednak piszą, bo ktoś ich wypuścił ze szkoły, żeby mieć ich z głowy.

ocenił(a) film na 4
Krzypur

to wspolczuje

eingrad

Bo to taka kulejaca papka dla gawiedzi. Profesjonalny zabojca, a nie sprawdza czy zabil. Profesjonalny zabojca a podczas poscigu gramoli sie na tylne siedzenie, otwiera okno, probuje sie w nie zmiescic, zamiast juz dawno byc przygotowanym do strzalu. Pomijam, ze zawsze strzela za pozno. A dotykanie i macanie przedmiotow po czym "Sprawdzmy na tym odciski" to juz nawet w Komisarzu Alex nie przejdzie.

ocenił(a) film na 4
miki_58

dokladnie

eingrad

Ja nie ogarniam, czy ten Ross i Retnick to byli bliźniacy, Retnick przeprowadzał jakiś casting na swojego sobowtóra, czy jak, aż sprawdził czy tych dwóch grał ten sam aktor

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones